O Mnie

Kim jestem i jak EFT zmieniło moje życie

Nazywam się Marta i pracuję metodą EFT już od dwóch lat. Dwa lata temu cierpiałam na ataki paniki tak silne, że nie mogłam wychodzić z domu. Miałam również depresję, byłam zniechęcona życiem i czułam, że utraciło ono jakikolwiek sens. Zawsze mimo wszystko szukałam, bo w głębi duszy czułam, że to jak wygląda mój świat nie może być prawdziwe, musi być coś więcej, miłość, radość i szczęście. Kiedy natrafiłam na EFT, dzięki czemu ustabilizowałam się emocjonalnie i oczyściłam z natrętnych negatywnych myśli. Natrafiłam na Nevilla Goddarda i świadomą manifestację, gdzie dowiedziałam się, jak wielkie znaczenie mają nasze przekonania i wyobraźnia, która kreuje nasz świat. Okazało się, że mogę żyć tak, jak chcę i krok po kroku zaczęłam tworzyć życie swoich marzeń.

Wykształcenie

Ukończyłam kurs podstawowy EFT u Magdaleny Rąpalskiej i Cellular EFT u Ewy Chabros. W maju 2023 roku zostałam trenerką Matrix Reimprinting, po kursie u Karla Dawsona, twórcy tej metody.

Praca nad sobą

Oprócz EFT, stosuję metody TRE i QEC, które również miały ogromny wkład w mój rozwój. Dzięki TRE, udało mi się uwolnić bardzo dużo stłumionych emocji na poziomie cielesnym, ugruntować się i na nowo odnaleźć kontakt ze sobą. Po traumatycznym dzieciństwie przez lata trwałam w dysocjacji, a dzięki TRE na nowo nauczyłam się rozpoznawać co czuję i obejmować te emocje. QEC zmieniło mnóstwo moich podświadomych przekonań (metoda ta jest pod pewnym względem podobna do Matrix Reimprinting – choć bardzo się różnią – bez wkładania dużej ilości pracy, pracujemy z poziomu podświadomego i zmieniamy nasze przekonania), dzięki czemu w połączeniu z EFT w stosunkowo szybkim czasie stanęłam na nogi. Najważniejszą rzeczą było dla mnie to, że cała moja praca nad sobą wyciągnęła mnie z mentalności ofiary i wzięłam pełną odpowiedzialność za swoje życie.