Sesje indywidualne

Podczas sesji pracujemy nad problemem klienta, biorąc pod uwagę indywidualne aspekty tematu, dzięki czemu efekty przychodzą bardzo szybko. W zależności od problemu, czasami wystarczy jedna sesja, czasami potrzeba więcej. Przy tematach bardziej złożonych, typu depresja, uzależnienia, często potrzeba powrócić do tematu, aby wszystko doczyścić. W każdym przypadku jest inaczej.

Cennik sesji:

1 sesja / 60 minut

4 sesje / 60 minut

8 sesji / 60 minut

REGULAMIN SESJI:

  • EFT jest w pełni bezpieczną metodą, jednak czasami mogą pojawić się silne, nieoczekiwane emocje (co jest w pełni normalne w pracy z ciałem). Klient, umawiając się więc na sesję, bierze za siebie i za swoje emocje pełną odpowiedzialność.
  • Sesje odbywają się przez komunikatory typu messenger, WhatsApp, signal, ewentualnie Skype. Po umówieniu się na sesję, ustalamy najbardziej wygodną dla Klienta opcję.
  • Wpłat należy dokonywać najpóźniej trzy dni robocze przed sesją, jeśli wpłata nie będzie zaksięgowana przed odbyciem się sesji, sesja przepada.
  • Sesję można odwołać najpóźniej 24h przed umówioną godziną (wyjątek to nagłe przypadki), w przeciwnym razie sesja przepada, a pieniądze nie są zwracane.

Wpłaty proszę dokonywać na:

MARTA NOWAK
tytułem: sesja EFT

nr konta: 77 1240 1239 1111 0011 0642 1832

Zapisy na sesje odbywają się przez wypełnienie poniższego formularza kontaktowego: